• Dzień piżamowy w naszej szkole.

• W czwartek, 26 stycznia, tuż przed feriami zimowym samorząd szkolny zorganizował Dzień Piżamowy. W tym dniu wszyscy uczniowie mogli poczuć się beztrosko i domowo, wskakując w ulubioną piżamkę, szlafroczek, czy ciepłe kapcie. Pomysłowość uczniów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ prawie wszyscy uczniowie włączyli się do wspólnej zabawy. Szkoła w tym dniu zamieniła się w piżamową krainę.

• Rozpoczęła się rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024

• Informujemy Państwa, że rozpoczęła się rekrutacja do klasy 1 w Szkole Podstawowej w Ulimiu na rok szkolny 2023/2024. Wnioski o przyjęcie do klasy 1 oraz aktualną dokumentację można pobrać z zakładki RODZICE – REKRUTACJA oraz codziennie w sekretariacie szkoły.

Informujemy również,że w czasie ferii zimowych sekretariat szkoły nie będzie czynny.

• Podziękowania za udział w akcji "Dar serca".

• Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Deszcznie wraz z właścicielami sklepów składa podziękowanie społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej w Ulimiu za udział w akcji "Dar Serca".

• Konkurs recytatorski klas 4-8.

• Dziś, 10 stycznia 2023 roku, w naszej szkole święto poezji. Po kilkuletniej przerwie wracamy do konkursu recytatorskiego – nieśmiało, bo recytatorów mogłoby być więcej, ale tym bardziej możemy docenić tych, którzy odważyli się wystąpić przed koleżankami i kolegami, a byli to: Klaudia Królak, Victoria Listowska, Wiktoria Piszczak, Weronika Mazur, Pola Gorzkowska, Zofia Frydrychewicz, Julia Szmulik, Jagoda Będa, Martyna Brudło, Maria Wrońska, Adam Babij oraz Gracjan Listowski. Konkurs poprowadzili uczniowie klasy szóstej – Nikola Królak oraz Kamil Amanowicz, a w jury zasiadły nauczycielki: p. Małgorzata Kołodziejczyk, p. Iwona Bujko i p. Magdalena Lura. Zwycięzcami zostali: Klaudia Królak z kl. 8 – I miejsce, Julia Szmulik z kl. 6 – II miejsce, Adam Babij z kl. 4 – III miejsce. Laureaci otrzymali ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Ulimiu karty podarunkowe do jednej z księgarń, a wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali celującą oceną z języka polskiego oraz punktami dodatnimi z zachowania. Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!