• Szkolne Walentynki.

• Dzień świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności i życzliwości. 14 lutego, z inicjatywy samorządu uczniowskiego zorganizowano „pocztę walentynkową”. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie – walentynkowe listonoszki rozdawały pocztę w czasie zajęć lekcyjnych. Dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania przez uczniów z walentynkowej fotobudki i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcie z kolegą, koleżanką, czy sympatią.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

• Bal karnawałowy klas 1-4

• Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci, która dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć. Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową, ulubionego bohatera i wyglądać inaczej niż zwykle. Podobnie też było w naszej szkole na zakończenie pierwszego półrocza. Uczniowie klas 1-4 wzięli udział w balu karnawałowym. Tego dnia  można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków, muszkieterów, żołnierzy, piratów itd.. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się przy znanych i lubianych przebojach, które zapewnił wodzirej. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne. Na dzieci czekała również niespodziana w postaci pizzy i napoi. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z uśmiechem na twarzy opuszczali salę balową z nadzieją, że za rok będą się bawić na kolejnym balu.