• Warsztaty charytatywne

• W poniedziałkowe popołudnie (11 grudnia), sale lekcyjne naszej szkoły, zamieniły się w przedświąteczne pracownie artystyczne. Uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się, by wspólnie przygotować ozdoby świąteczne. Będzie je można nabyć podczas charytatywnego kiermaszu, z którego dochód zostanie przeznaczony dla zmagającej się z chorobą, naszej wieloletniej pielęgniarki szkolnej - Pani Basi.Warszawy charytatywne, były dla uczniów, prawdziwą lekcją tego w jaki sposób można wspierać się w ramach lokalnej społeczności. Przekonali się również jak wiele radości i pozytywnych emocji daje pomaganie. O ciekawe warsztaty zadbali nauczyciele, którzy zaprosili do swoich klas, by wspólnie przygotować m.in.: choinki i bombki z różnych materiałów, makaronowe aniołki, kartki świąteczne z życzeniami oraz ozdoby z wykorzystaniem długopisów 3D. W całej szkole unosił się zapach świeżo wypiekanych pierników, które również zostały pięknie ozdobione.Efekty warsztatów charytatywnych, będzie można poznać już w najbliższy czwartek (14 grudnia), w godz. 16-17.Serdecznie zapraszamy!

• KOMUNIKAT

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ulimiu informuje, że 20.12.2023 r. (środa) zostanie odwołany kurs autobusu o 15.50.  Zmiana odjazdu autobusu szkolnego dotyczy również dnia 22.12.2023 r., który planowany jest na godzinę 12.30. Jednocześnie zajęcia edukacyjne po 12.30 zostaną odwołane, świetlica czynna według planu.

• Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 🎅

• Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 🎅Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego jest naszą sportową tradycją od wielu lat. W tym roku udział wzięło 24 uczniów z klas III-VIII z podziałem na dziewczęta i chłopców. Cała społeczność szkolna przyglądała się rywalizacji swoich koleżanek i kolegów z klasy. Wszyscy zawodnicy stosowali się do zasad fair play pod okiem sędziów, którymi byli Mateusz Krzyżanowski i Michał Rajch. Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

Dziewczęta

I miejsceZofia Żurawska kl. VIII miejsceMaja Kawalec kl. VIIIIII miejscePola Manikowska kl. III

Chłopcy

I miejsceOskar Przybyła kl. VIIIII miejsceBorys Krzyżański kl. VIII miejsceWojciech Kalmus kl. IV

Gratulacje dla zwycięzców! Kolejny turniej już za rok 😉

M.Stocki