• Integracja pierwszaków

• Serdecznie zapraszamy wszystkie pierwszaki, które od września rozpoczynają naukę w naszej szkole, na wyjątkowe spotkanie integracyjne, które odbędzie się 29 sierpnia w godzinach 16:00-18:00.

Jest to doskonała okazja, aby w przyjaznej atmosferze poznać swoich nowych kolegów i koleżanki, a także wychowawców, którzy będą Wam towarzyszyć przez najbliższe lata szkolnej przygody. Podczas spotkania będziecie mieli również możliwość spotkania z paniami z naszego zespołu psychologiczno-pedagogicznego, którzy opowiedzą Wam o tym, jak wspólnie zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i rozwój w nowym środowisku. Przygotowaliśmy dla Was ciekawe zajęcia i zabawy, które pomogą Wam poczuć się swobodnie i pewnie w naszej szkole.

Czekamy na Was z radością i entuzjazmem, gotowi na wspólny początek tej nowej, ekscytującej podróży edukacyjnej! Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

• Uwaga, uwaga!

Wiadomość z pierwszej ławki! Już za 2 tygodnie zaczynamy nowy rok szkolny!

Pora odkurzyć plecaki (kanapki z czerwca wyjęte?), naostrzyć ołówki i pożegnać leniwe poranki. Pamiętacie jeszcze jak to jest wstawać o świcie?

Bądźcie gotowi na nową porcję wiedzy, śmiechu i oczywiście... szkolnych przygód!

Do zobaczenia już wkrótce! Widzimy się 2 września o godzinie 9!

• Wyprawka pierwszoklasisty

• Drodzy Rodzice! 📚✏️

Przygotowaliśmy dla Was listę wyprawki dla pierwszoklasisty, aby ułatwić Wam przygotowania do nowego roku szkolnego. Znajdziecie w niej wszystkie niezbędne artykuły, które pozwolą Waszym dzieciom rozpocząć naukę z uśmiechem i entuzjazmem. 😊

Zachęcamy do zapoznania się i w razie pytań, służymy pomocą!

Nie możemy się doczekać, aż powitamy naszych nowych uczniów! 🏫🎒✨

• Szkoła Podstawowa im. Niedźwiedzia Wojtka w Ulimiu
        • ul. Rubinowa 5